12 polis yaralı

12 polis yaralı

TÜRKİYE GENELİ PROGRAM SUNUCUSU Sayın:Gamze GORGEN

TÜRKİYE GENELİ PROGRAM SUNUCUSU Sayın:Gamze GORGEN

KANDEMİR ve KARA BİRLİK İÇİN EL ELE

KANDEMİR ve KARA BİRLİK İÇİN EL ELE

İHA’larda Kullanılacak Turbojet Motoru Üretti

İHA’larda Kullanılacak Turbojet Motoru Üretti

Google’dan 40 Dilde Çeviri Yapabilen Kulaklık

Google’dan 40 Dilde Çeviri Yapabilen Kulaklık

KANDEMİR ve KARA BİRLİK İÇİN EL ELE
KANDEMİR ve KARA BİRLİK İÇİN EL ELE

Türkiye Cumhuriyeti’nin, temel değerlerine: Atatürk’ün onurlu,maneviyatçı,tam bağımsızlık ilkesi çizgisinde,demokratik insan hak ve hürriyetlerini benimseyen,barışçı bir milliyetçilik anlayışına dayalı,hak hukuk ve meşruiyetten yana ülke ve devlet idaresini gaye edinmiş 10 kasım  2012 yılında Genel Başkanımız Hurşit Yiğit Bey tarafından kurulmuş, TÜRK BİRLİĞİ PARTİSİ’yiz.. Demokratik anlayışımız tamamen hür milli bir iradedir.Laik sosyal,hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin birlik […]

Türkiye Cumhuriyeti’nin, temel değerlerine: Atatürk’ün onurlu,maneviyatçı,tam bağımsızlık ilkesi çizgisinde,demokratik insan hak ve hürriyetlerini benimseyen,barışçı bir milliyetçilik anlayışına dayalı,hak hukuk ve meşruiyetten yana ülke ve devlet idaresini gaye edinmiş 10 kasım  2012 yılında Genel Başkanımız Hurşit Yiğit Bey tarafından kurulmuş, TÜRK BİRLİĞİ PARTİSİ’yiz..

Demokratik anlayışımız tamamen hür milli bir iradedir.Laik sosyal,hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin birlik ve bütünlük içinde gelişmesi ve daha iyi kamu hizmetlerini sunabilmek amacı ile çağdaş yönetime kavuşması önemlidir.

Değişen dünya ekonomi kuramlarına uygun olarak,üretimin desteklenmesi ve adil bir bölüşüme yol açabilmesi mantığı ile,ihtiyaç sahibi kişilere yardımcı olabilmek en büyük düşüncemizdir. İktisadi ve sosyal yapımızında,dışarıdan gelecek müdahalelere, yok edilmesine kesinlikle tavizimiz yoktur.

Dış Siyasette de, Türk Devletleri ile İktisadi, sosyal,kültürel birlikler kurmaya yönelen ; bölge ülkeleriyle işbirliği, dünya ile yakın ilişkiler içinde tarihimizin ve siyasi coğrafyamızın imkanlarını değerlendirebilecek çok yönlü bir anlayıştan yanayız.

Milletimiz,ülkemiz ve tüm insanlık için iyi niyetle,ahlaki kaygı ve haklı taleplerle yola çıktık.Aileyi,Türk toplumunun temel taşı olarak kabul ediyor,bu anlamda gençliğimizin güven içinde,özgür,refah düzeyi yüksek bir şekilde yaşayan ,eğitim ve öğretimli,düşünce yapısı Türkiye sevdalısı olma donanımına sahip olmasına özen gösteriyoruz.

TÜRK BİRLİĞİ PARTİSİ; Dünyada ve Türkiyede huzuru ,barışı,kardeşliği var edebilmenin asli görev ülküsüne inanan bir siyasi harekettir.

İktidardan,Milli iktidarı, Milli İktidardan milli hizmeti, milli hizmetten ise önce milletimize,sonra komşularımıza ve bütün insanlığa huzur ve mutluluk taşımayı anlıyoruz.Türk Birliği Partisi türklerin türkiye yi sevenlerin türk bayrağını sevenlerin partisi, türk birligi partisi türkiye genelinde merkez karar yönetim kurulu üyeleri ile il ve ilçe başkanlari ile şeffaf temiz bir türkiye için türk birliği partisi gümbür gümbür geliyor.

Ali Kandemir

Türk Birliği Partisi Genel Başkan Yardımcısı

Mersin/Tarsus

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz