12 polis yaralı

12 polis yaralı

TÜRKİYE GENELİ PROGRAM SUNUCUSU Sayın:Gamze GORGEN

TÜRKİYE GENELİ PROGRAM SUNUCUSU Sayın:Gamze GORGEN

KANDEMİR ve KARA BİRLİK İÇİN EL ELE

KANDEMİR ve KARA BİRLİK İÇİN EL ELE

İHA’larda Kullanılacak Turbojet Motoru Üretti

İHA’larda Kullanılacak Turbojet Motoru Üretti

Google’dan 40 Dilde Çeviri Yapabilen Kulaklık

Google’dan 40 Dilde Çeviri Yapabilen Kulaklık

YANIMIZDA OLUN
YANIMIZDA OLUN

Yıldız, “Gençlerimizi zehirleyen illetle mücadelede bizim yanımızda olun, bu illeti bu toplumdan söküp atalım” dedi. Yıldız’ın uyuşturucuyla mücadele kapsamında yaptırdığı uygulama bu kez Adana’nın Ceyhan ilçesinde gerçekleştirildi. Yaklaşık 600 polisin katıldığı uygulamayı Yıldız, bizzat yönetti. Yıldız, sokakta gördüğü vatandaşlar ile sohbet edip onların sorunlarını dinledi. Gördüğü çocuklarla da yakından ilgilenip sohbet eden Yıldız, daha sonra […]

Yıldız, “Gençlerimizi zehirleyen illetle mücadelede bizim yanımızda olun, bu illeti bu toplumdan söküp atalım” dedi.

Yıldız’ın uyuşturucuyla mücadele kapsamında yaptırdığı uygulama bu kez Adana’nın Ceyhan ilçesinde gerçekleştirildi. Yaklaşık 600 polisin katıldığı uygulamayı Yıldız, bizzat yönetti. Yıldız, sokakta gördüğü vatandaşlar ile sohbet edip onların sorunlarını dinledi. Gördüğü çocuklarla da yakından ilgilenip sohbet eden Yıldız, daha sonra bir kahvehaneye giderek burada vatandaşlarla görüştü.

Yıldız, vatandaşları uyuşturucu hakkında uyararak şunları söyledi:
“Güvenlik kuvvetleri vatandaşımızın huzur ve güvenliği için var. Öncelikli olarak güvenlik olursa huzur olur. Huzurun olduğu yerde de refah olur. Bizim arkadaşlarımız evlerinde çocuklarıyla vakit geçirmesi gerekirken 7-24, Ceyhan’daki vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için burada. Uyuşturucu meseleleri var malumunuz gençlerimizi zehirleyen illet. Bu mücadelede bizlerin yanlarında olun, uyuşturucu illetini inşallah bu toplumdan söküp atalım. Sizlerin desteği olmazsa olmaz vatandaşlarımızın desteği olmadan başarı sağlayamayız. Bu gençliğimizi zehirleyen bu illetten el birliğiyle kurtaralım. Bizim arkadaşlarımız sizlerin yanında. Bizler devlet olarak vatandaşımızın hizmetindeyiz. Bu devlet bu bayrak hepimizin o nedenle güvenlik kuvvetlerine yardımcı olmanızı rica ediyorum.”

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz